Nová sezóna na kurzoch ORIENT ROŽŇAVA

31.08.2023

Je tu začiatok školského roka a s ním prichádza i nová tanečná sezóna na kurzoch ORIENT ROŽŇAVA. Okrem pravidelných lekcií na kurzoch je pripravená špeciálna lekcia 12. 9. ROZTANČENIE pre pokročilejšie tanečnice a pre začiatočníčky 19. 9. workshop Úvod do orientálneho tanca.

Kurzy pre menej i viac pokročilé tanečnice začnú 26. 9. 2023 a tancovať sa bude v utorky podvečer v dvoch skupinách podľa tanečného rozvrhu.

Ale ...
pre nedočkavé tanečnice a začiatočníčky sú pripravené dve špeciálne lekcie ...

12. 9. 2023 v čase 17:30-19:00 môžu nedočkavé tanečnice využiť špeciálnu lekciu - ROZTANČENIE. Lekcia je určená pre menej i viac pokročilé tanečnice. Je to otvorená tanečná lekcia (nemusí sa pokračovať v kurze) a vítané sú aj tie tanečnice, ktoré mali dlhšiu tanečnú pauzu.
Nezabudnúť priniesť dobrú náladu a závoj (závoj bude možné i požičať).
Cena tejto špeciálnej lekcie je 6 €.

19. 9. 2023 je pre začiatočníčky pripravený špeciálny 3-hodinový workshop Úvod do orientálneho tanca. Je určený pre ženy a dievčatá, ktoré sa ešte orientálnemu brušnému tancu nevenovali, ale chceli by si ho nezáväzne vyskúšať a dozvedieť sa o ňom niečo viac.
Tento orientálny večer si budú môcť záujemkyne vyskúšať základy orientálneho tanca, naučiť sa jeden tanček a zatancovať si aj so závojom. Pripravené bude aj zapožičanie šatiek a závojov, krátke predstavenie orientálneho tanca s ukážkami, letáčik so základnými informáciami a bonusový playlist pre domáce tancovanie.
Cena tohto 3-hodinového tanečného zážitku je 17 € a tie, ktorým sa tanec zapáči môžu pokračovať na kurze ORIENT ROŽŇAVA.

© 2023 Kalila - Orientálna tanečnica.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky