ONLINE  lekcie

Kalila pripravila niekoľko ONLINE kurzov a lekcií orientálneho tanca, ktoré sú dostupné zo súkromia domova na YouTube a viaceré sú navyše úplne ZADARMO. Hlavným cieľom týchto lekcií je motivácia k domácemu tancovaniu a podpora zdravého aktívneho životného štýlu. V súčasnosti je možné s Kalilou tancovať ONLINE aj na špeciálnom kurze UMENIE IMPROVIZˇÁCIE, ktorý prebieha v súkromnej skupine na Facebooku.

Orientálny tanec je ako fyzická aktivita vhodná pre dievčatá a ženy bez obmedzenia veku, postavy či talentu a mnohé ho obľubujú pre množstvo pozitívnych účinkov nie len na fyzické, ale i psychické zdravie. Orientálny tanec je všeobecne považovaný za bezpečnú formu pohybu, ale POZOR, pri každej fyzickej aktivite hrozí aj určité riziko zranenia. Každá tanečnica vykonáva cvičenia a tancuje na vlastné riziko. Navyše, v prípade zdravotných obtiaží sa odporúča pred začatím s týmto tancom konzultácia s lekárom (napr. aj pri tehotenstve, pri onkologických pacientoch, gastroenterologických a endokrinologických pacientoch, ...).


Umenie improvizácie

Nový online kurz UMENIE IMPROVIZÁCIE v orientálnom brušnom tanci s Kalilou prebieha v uzavretej facebookovej skupine. Je to ideálna téma na individuálny tréning a štúdium online v súkromí, lebo improvizácia sa u nás často spája s trémou a je veľmi osobná. Materiály sú pripravované formou MINI videí, cvičení, teoretických poznatkov a tipov a sú dostupné až do 31.12.2023 - každá tanečnica má tak možnosť ísť aj viac do hĺbky, stráviť pri cvičeniach viac času a urobiť si viac opakovaní.

Kurz je možné absolvovať za špeciálnu akciovú cenu 15 €.

Mama Mimi Orient

Maminky, ale nie len ony, môžu oceniť kompletný kurz Mama Mimi Orient, ktorý obsahuje až 16 videí vrátané bonusov. Tanečnice tam nájdu rozcvičku a potom vysvetlenú jemnú choreografiu vhodnú aj pre úplné začiatočníčky. Druhá divoká choreografia poteší temperamentnejšie tanečnice (a dieťatká, ktoré sa chcú s maminkou jašiť). Na záver nechýba ani záverečné uvoľnenie a potešiť môžu 2 bonusy: tanec so závojom a závojovými krídelkami (aj s tipmi, ako si jednoducho a lacno tieto tanečné rekvizity doma zhotoviť).

Kurz je špeciálne vytvorený pre maminky a zohľadňujúc špecifické finančné podmienky maminiek je celý úplne zadarmo. Daný kurz je však možné pretancovať aj bez bábätka a tak ho môžu využiť všetky dievčatá a ženy.

Mini lekcie pre začiatočníčky

Mini lekcie orientálneho tanca pre začiatočníčky sú krátke inštruktážne a tréningové videá, ktoré sú ideálne ako doplnok ku reálnemu prezenčnému kurzu, ale je možné ich použiť aj samostatne ako kompletný video kurz dostupný z pohodlia domova. Krátke videá umožňujú ľahkú orientáciu v kurze, rozdelenie kurzu na menšie časti podľa časových možností každej tanečnice ako aj ľahké opätovné prehrávanie vybraných mini lekcií.


Zadarmo je kurz dostupný ako BONUS pre tanečnice z prezenčného kurzu ORIENT ROŽŇAVA a voľne dostupných je 8 vybraných mini lekcií. V prípade záujmu o kompletný kurz napíšte prosím e-mail: kalila.orient@gmail.com

Mini kombo
"PRE RADOSŤ"

Mini lekcia orientálneho brušného tanca v trvaní cca 10 min., ktorá je vhodná hlavne pre mierne pokročilé tanečnice. Mini lekcia obsahuje krátku veselú kombináciu "PRE RADOSŤ", ktorá vznikla na zlepšenie nálady počas pandémie Covid-19 a ako motivácia k domácemu tancovaniu a tréningu. Kombinácia pozostáva prakticky zo 4 častí, kde sú prvky postupne vysvetlené a pospájané za sebou krok za krokom. Na nasledujúcom odkaze je k dispozícii aj mini lekcia s rozcvičkou / zácvičkou, nakoľko to je vhodné pred každou fyzickou aktivitou.


Mini lekcia je dostupná zadarmo.

Tréningový tanček
"PRE RADOSŤ"

Tréningový tanček Pre radosť na veselú modernú orientálnu skladbu, je vhodný pre mierne a viac pokročilé tanečnice. Má za cieľ podporovať tanečný tréning aj mimo tanečnú sálu, zlepšovať koordináciu, pamäť, eleganciu a prinášať radosť z tanca. Túto lekciu pripravila Kalila počas jarného lockdownu 2021 a je stále dostupná pre všetky tanečnice úplne zadarmo.


Kompletná cca 45 min. tréningová lekcia je rozdelená na 7 kratších častí ako sú úvod s rozcvičkou, predstavenie jednotlivých tanečných prvkov a kombinácií v jednoduchšej aj zložitejšej verzii (4 videá), kompletný tréningový tanček a na záver uvoľnenie - zácvička.

© 2023 Kalila - Orientálna tanečnica.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky