Vystúpenia  a  projekty     

Kalila ponúka profesionálne vystúpenia orientálneho brušného tanca prispôsobené pre spoločenské podujatia rôznych druhov. Organizuje tanečné podujatia, vytvára programy a projekty či spolupracuje s médiami a inými organizáciami pri rôznych akciách pre tanečnú komunitu i širokú verejnosť.


Vystúpenia


  • Prekvapenie pre oslávenca / oslávenkyňu?
  • Exotické spestrenie plesu?
  • Oživenie firemnej akcie?
  • Svadba s nádychom orientu?
  • Arabská noc v kaviarni?
  • ...

To všetko môže predstavovať orientálna tanečnica a jej vystúpenie.

Kalila pripravuje vystúpenia na želanie a s možnosťou výberu hlavnej témy či použitých rekvizít.

Kalila pripravuje aj špeciálne vzdelávacie a zábavné programy, napr. prednáška s ukážkami rôznych druhov orientálnych tancov, vystúpenie s výukou tanca a pod. Na svadbách a oslavách narodenín môže byť súčasťou programu špeciálny BONUS - tanec s mladomanželmi / jubilantom či jubilantkou a ešte aj tanec s hosťami grátis.

Cenová kalkulácia je zakaždým individuálna vzhľadom na rôznu dĺžku trvania programu, zloženie a náročnosť programu, vzdialenosť, a pod.


Projekty a spolupráce

Kalila je sama organizátorkou množstva tanečných projektov, napr. Tanečné predstavenie Tisíc a jedna noc v Košiciach (2010), Orient na Gemeri (2019), Orient show ONLINE (2021-2023), ale často spolupracuje aj s ďalšími organizátormi. Okrem vystúpení a tanečného lektorovania spolupracuje aj formou rozhovorov (naposledy pre Rádio Košice a podcast Orient Express Live!), prednášok a konzultácií. Viac medzi referenciami.


O poslednom tanečnom projekte Orient show ONLINE si budete môcť čoskoro prečítať tu: ...

Aktuálne Kalila spolupracuje ako lektorka s Loona Dance Academy, kde účastníčky lektorského vzdelávacieho programu bude oboznamovať so základmi orientálneho brušného tanca s dôrazom na zdravotné aspekty a držanie tela.

© 2023 Kalila - Orientálna tanečnica.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky