Workshopy a súkromné lekcie

Workshopy

Kalila príležitostne organizuje pre tanečnice rôznych pokročilostí jednorazové lekcie - workshopy na rôzne zaujímavé témy. Bližšie informácie sú zverejňované v tejto sekcii a zasielané aj formou e-mailu tím, ktorí sa prihlásia na odber noviniek - Pozri KONTAKT

Aktuálne je v ponuke workshop pre začiatočníčky, ktorý sa môže realizovať začiatkom roku 2024.


Úvod do orientálneho tanca

3-hodinový tanečný zážitok pre začiatočníčky

Termín: ...
Odporúčaný príchod je o ... pre pohodlný prechod a prezlečenie pred začiatkom workshopu.

Miesto: SOŠ technická, Hviezdoslavova 5, Rožňava (zrkadlová tanečná sála na 3. poschodí úplne vpravo).

Pre koho je workshop určený?
Workshop je určený pre ženy a dievčatá (cca od 12 rokov), ktoré sa ešte orientálnemu brušnému tancu nevenovali, ale chceli by si ho nezáväzne vyskúšať a dozvedieť sa o ňom niečo viac. Záujemkyne môžu (ale nemusia) po absolvovaní workshopu tancovať ďalej na pravidelných lekciách na kurze ORIENT ROŽŇAVA.

Čo očakávať?
Ženy a dievčatá si môžu počas tohto večera vyskúšať základy orientálneho tanca, naučiť sa kompletný tanček a zatancovať si aj so závojom. Pripravené bude aj zapožičanie šatiek a závojov, krátke predstavenie orientálneho tanca s ukážkami, letáčik so základnými informáciami a bonusový playlist pre domáce tancovanie.

Čo si priniesť so sebou?

  • pohodlné športové oblečenie (ideálne je tričko a legíny), 
  • tanečné cvičky (tancovať sa môže i naboso, v ponožkách alebo v nejakej mäkkej čistej obuvi),
  • nápoj,
  • šatka na boky a závoj (možné je nahradiť plážovými šatkami) - šatky a závoje je možné si zapožičať na tanečnej sále grátis.

Cena:
Cena tohto 3-hodinového tanečného zážitku je 17 €.
Kamarátky a rodinné príslušníčky môžu využiť spoločné prihlásenie a zľavnené vstupné 15 €/osoba (na uplatnenie zľavy stačí uviesť do jednej prihlášky všetky prihlasované tanečnice).

Nezáväzná prihláška:
Máte záujem o workshop a bližšie informácie o termíne? Môžete zaslať už teraz nezáväznú prihlášku emailom (kalila.orient@gmail.com) alebo nasledujúcim formulárom, kde stačí uviesť záujem o workshop, meno a priezvisko, e-mail a telefonický kontakt.
Záväzné prihlásené bude možné až po upresnení konkrétneho termínu. Predpokladaný termín je začiatkom roka 2024 (v prípade väčšie záujmu môže byť aj skôr).


Tanečné pobyty

Okrem workshopov zvykla Kalila organizovať pre mierne a viac pokročilé tanečnice aj letné tanečné pobyty na rôznych miestach východného alebo stredného Slovenska. Je to príležitosť poriadne sa vytancovať (cca 10 hod. výuky tanca), rozšíriť svoj tanečný repertoár (nové prvky, kombinácie a choreografie) a stráviť čas s ďalšími ženami, ktoré milujú orientálny tanec (spoločenský večer s možnosťou vystúpenia a ďalšie spoločné chvíle). Doteraz sa organizovalo 10 úspešných ročníkov. Bližšie informácie sú potom k dispozícii v tejto sekcii a zasielané aj formou emailu - pre prihlásenie na na odber noviniek pozri KONTAKT


Súkromné lekcie a programy

V prípade záujmu je možné pripraviť na objednávku aj súkromné lekcie pre jednotlivca alebo skupinu osôb (napr. dámska rozlúčka so slobodou v orientálnom štýle).

Pre organizácie (školy, firmy, združenia a pod.) Kalila pripravuje aj rôzne programy napr. s prednáškou, tanečnými ukážkami a rôzne zameranými tanečnými lekciami.

Téma, obsah, dĺžka a náročnosť súkromných lekcií  a programov sú predmetom vzájomnej dohody.

K dispozícii je množstvo tém pre úplne začiatočníčky ako Úvod do orientálneho tanca, Tanec so závojom, Tanec so sviečkami, Tajomstvá dámskej elegancie a grácie, ... a ešte viac pre pokročilejšie - napr. Tanec na zemi, Improvizácia vs. choreografia, Tanes krídlami, Tanec s hodvábnymi vejármi, Tanec s tamburínou, Rytmy orientu, Folklórne tance orientu, Tribal fusion, Drum solo technika a choreo, Fit a drill, Baladi vs. Raqs sharqi, ...


Jednotlivci zvyknú využívať aj možnosť súkromnej online lekcie alebo konzultácie na diaľku cez internet.

Choreografia na želanie

Máte záujem o vlastnú choreografiu?

Kalila ako choreografka pripravuje aj sólové a skupinové choreografie na želanie. Pre viac detailnejších informácií využite možnosť kontaktovania emailom.

© 2023 Kalila - Orientálna tanečnica.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky